Je nutné si stáhnout novou verzi flash přehrávače!


DŘEVĚNÉ podlahy VRSTVENÉ/PLOVOUCÍ

VRSTVENÉ podlahy se buď přilepují napevno k podkladu nebo se díky ZÁMKOVÉMU systému mohou vzájemně spojit a stejně jako laminátové plovoucí podlahy pouze volně položit.

Skládají se z nosné konstrukční vrstvy a vrchní nášlapné dýhy z ušlechtilého dřeva.

Podlahové dílce vrstvených podlah jsou již od výrobců opatřeny povrchovou úpravou - lak, olej ( v nabídkách je i bílý matný lak, tónované oleje, změna barvy čpavkováním - např.kouřový dub, povrchová úprava drásáním, mikro V-spáry po všech 4 stranách,.... ).

NAPROSTÝM UNIKÁTEM

mezi převládajícími elegantními dekory jsou dřevěné podlahy vyráběné v duchu starých tradic

Z PRKEN š. 190 a 290mm

S ÚMYSLNĚ ZESTAŘENÝM VZHLEDEM

KTERÉ MAJÍ POVRCH upravený RUČNÍM HOBLOVÁNÍM, KATROVÁNÍM, jemným/hrubým KARTÁČOVÁNÍM, FALEŠNÝMI SPÁRAMI A TRUHLÁŘSKÝMI MOTÝLKY

tyto 100% ORIGINÁLNÍ podlahy z ručně opracovávaným povrchem MAJÍ OPRAVDU DUŠI

V případě poškození je možné vrstvené podlahy RENOVOVAT (zbrousit a znovu povrchově upravit).

Svou celkovou tloušťkou 10-14mm jsou určené pro pokládku na TEPLOVODNÍ podlahové topení ( dřevo je tepelný izolant a proto je použití standardních parket nebo prken o tl.22mm na podlah. topení nevhodné ).


SPECIÁLNĚ PRO POKLÁDKU NA TEPLOVODNÍ PODLAHOVÉ TOPENÍ je určena podlaha

Berthold MULTIPLEX

tloušťka 12 a 15mm / nášlap tl. 4mm z DUBU

EXTRÉMNÍ STABILITA díky nosné desce z březové překližky

spojení pero - drážka ( = pokládka celoplošným lepením )

délka dílce 600 - 1800mm

ceník ( str. 5 )

dřevěné vrstvené podlahy zn. BEFAG

Podlahy zn. BEFAG jsou třívrstvé a vyrábějí se v provedení selské prkno/2-lamela/3-pásová parketa s povrchovou úpravou lakováním, olejováním, drásáním dle požadavku zákazníka a se speciálními barevnými povrchovými úpravami již z výroby.

katalog třívrstvých podlah zn. BEFAG / údržba / údržba + záruky

dřevěné vrstvené podlahy zn. HOCO

Německé vrstvené podlahy zn. HOCO se vyrábějí v provedení třívrstvé / dvouvrstvé a ve specifické variantě "Woodlink" s 2,5mm silnou nášlapnou vrstvou z dubové dýhy na nosné HDF desce. Tato varianta je díky celkové tloušťce 10,8 mm přednostně určena pro pokládku na PODLAHOVÉ TOPENÍ .

Další specialitou dřevěných podlah HOCO jsou dubová prkna v rozměrech XXXL v provedení Natur/Rustik jemně kartáčovaná s mikrofází po všech 4 stranách povrchově upravená přírodním olejem v tloušťce 15mm , šířce 270 / 290 / 320mm a délce 2,2 až 5 metrů...

Pro povrchovou úpravu používá výrobce oleje a laky dánské zn. WOCA - údržba podlah.

V případě OLEJOVANÝCH POVRCHŮ je dřevo při výrobě ošetřeno pouze 1 vrstvou oleje a PO POKLÁDCE JE PROTO NUTNÉ PODLAHU PŘEOLEJOVAT PEČUJÍCÍM OLEJEM zn. Woca.

Třívrstvé podlahy zn.HOCO se vyrábějí buď se zámkovým systémem nebo s klasickým spojem "pero-drážka".

Dvouvrstvé podlahy zn. HOCO nemají zámkový systém a nelze je proto položit "na volno" plovoucím způsobem. Mají klasický spoj "pero-drážka" a při pokládce se celoplošně přilepují.

HOCO - 2vrstvá dřevěná podlaha JAVOR KANADSKÝ S MOZAIKOU Z MERBAU

O tom, že plovoucí vrstvená dřevěná podlaha je pohledově od masivní parketové nebo prkenné podlahy k nerozeznání se můžete přesvědčit ve FOTOGALERII.


eBRÁNA webarchitect