Je nutné si stáhnout novou verzi flash přehrávače!


podlahy LAMINÁTOVÉ

V zájmu ochrany laminátové podlahy před NEVRATNÝM POŠKOZENÍM KAMÍNKY a pískem je nezbytně nutné zajistit instalaci čistících zón a rohožek. Je také nezbytné zajistit ochranné podložky pod kolečkové židle, filcové podložky pod židle, stoly, sedací soupravy a nábytek, se kterým se bude často manipulovat.

Laminátovou podlahu NEVRATNĚ POŠKOZUJE STOJÍCÍ VODA. Je proto nutné podlahu vytírat důkladně vyždímaným hadrem nebo mopem a to nejlépe po směru spár, aby co nejméně vlhkosti proniklo do zámkového spoje.

Pro zvýšení ochrany zámkových spojů u laminátových, dřevěných a korkových plovoucích podlah je určený přípravek zn. Dr. Schutz CC-PŘÍPRAVEK NA IMPREGNACI SPÁR, který chrání zámkové spoje před vniknutím vlhkosti.

Podlahu vytírejte buď pouze čistou vodou nebo roztokem vody a ošetřujícího přípravku zn. Dr.Schutz CC-PŘÍPRAVEK NA ČIŠTĚNÍ LAMINÁTU. Používáním saponátů a "reklamou vychválených zaručených čističů podlah" dojde postupně k zašednutí povrchu a nevratnému poškození vrchní laminované vrstvy.

PRO OŠETŘOVÁNÍ LAMINÁTOVÝCH PODLAH JSOU VŠEMI VÝROBCI SCHVÁLENY PŘÍPRAVKY zn. Dr. Schutz ( návod / ceník )


eBRÁNA webarchitect