Je nutné si stáhnout novou verzi flash přehrávače!


podlahy z exotických dřevin-KOKOS, WENGE, IPE, TEAK

V roce 2011 jsme se jako podlahářská firma prezentovali na pražském veletrhu FLOOR EXPO. Mezi návštěvníky tohoto veletrhu byli i manželé hledající pro svůj rodinný dům v blízkosti Prahy "netuctovou" dřevěnou podlahu. Mezi vystavenými vzorky dřevěných podlah je zaujaly celomasivní ( nevrstvenné ) parkety z kokosu. Pro povrchovou úpravu si zvolili lakování.

Těší nás, že jsme jim pomohli splnit přání mít doma neobvyklou podlahu a i Vám rádi dokážeme, že kokos není jenom k jídlu :-)


Kdo chce mít dřevěnou podlahu barevnou, tak vybírá mezi exotickými dřevinami. V porovnání s naším dubem, bukem nebo jasanem jsou nejen tvrdší ( protože rostou v extrémním prostředí ), ale hlavně jsou krásně barevné, což dokládá wenge, které jsme pokládali v r.2008 v 26.NP administrativní budovy CITY TOWER v Praze, ipe, z něhož jsme podlahu pokládali před několika lety také v Praze a teak, z něhož jsme v rodinném domě pokládali nejen podlahy ale i obklad schodů.

Pro barevnou podlahu je sice možné zvolit finančně levnější variantu dubu povrchově upraveného tónovaným olejem, ale výsledek se nevyrovná exotickému dřevu, které je probarvené v celé své tloušťce...


eBRÁNA webarchitect