Je nutné si stáhnout novou verzi flash přehrávače!


rodinný dům Albrechtice v J.h.-laminátová podlaha zn.BALTERIO

Belgický výrobce BALTERIO se stále snaží zdokonalovat dekory a povrchy svých laminátových podlah, takže jsou již nerozeznatelné od podlah dřevěných.

Laminátové podlahy BALTERIO se vyrábějí v několika kolekcích, přičemž pro každou kolekci je charakteristické "něco" ( velikost lamel, V-spára, povrchová úprava ).
Pro kolekci GRANDEUR jsou charakteristické DLOUHÉ a ŠIROKÉ LAMELY o rozměru 2039 x 238mm s patentovanou povrchovou úpravou Chromezone, díky které je podlaha pocitově teplá jako pravé dřevo a vzhledově působí jako naolejovaná.

Rekonstrukce staršího domu nemusí nutně znamenat povinné zachování původního typu podlahy. Důležité je sladění všech použitých prvků do jednoho celku ( podlaha, okna, dveře, výmalba, nábytek, dekorace ).

Zákazníkům, kteří při rekonstrukci domu ze 30. let zvolili čistý bezsukatý dekor 672 Dub Burgundy z kolekce GRANDEUR se velmi vkusně podařilo sladit interiér s architekturou domu.

laminátová podlaha BALTERIO

Kromě vzhledu byla dalším podstatným důvodem volby kolekce GRANDEUR i skutečnost, že se laminátová podlaha pokládala na elektrické topné fólie ECOFILM ( výrobce Fenix, kvůli zabránění poškození nášlapných podlah musí fólie instalovat odborná elektro firma s praxí v pokládce topných fólií ).

Dalším "plusem" laminátových podlah BALTERIO jsou soklové lišty vyráběné v dekorech shodných s podlahami.

V tomto případě ale zákazníci zvolili k olištování položené podlahy bílé lišty HOCO typ 625 MDF.


eBRÁNA webarchitect